BeamUp uruchomił promocję Members Get Members

BeamUp uruchomił promocję Members Get Members

Opublikowany

Dzięki promocji „Zapraszaj znajomych i zgarniajcie kasę” użytkownicy, którzy zaproszą do BeamUp oraz ich znajomi, którzy skorzystają z tego zaproszenia otrzymają 5 PLN na swoje rachunki w BeamUp do wykorzystania w dowolny sposób.

Użytkownicy zarejestrowani i zweryfikowani w BeamUp mają od lutego możliwość zapraszania do aplikacji swoich znajomych. Wystarczy, że w zakładce „Zgarnij kasę” wygenerują swój indywidualny kod i udostępnią go wybranym osobom w dowolny sposób, na przykład za pośrednictwem Facebooka, SMS lub poczty elektronicznej.

Jeśli zaproszenie spotka się z zainteresowaniem, osoba, która je otrzymała powinna zarejestrować się w BeamUp, zweryfikować swoje dane a następnie w zakładce "Promocje" wpisać otrzymany kod. Jeżeli zarówno Zapraszający, jak i Zapraszany spełniają warunki promocji ich rachunki w BeamUp zostaną zasilone kwotą 5 PLN w momencie wpisania poprawnego kodu przez nowego użytkownika.

Zapraszany może otrzymać nagrodę tylko raz, ale jako Zapraszający może udostępnić swój kod dowolnej liczbie osób (pod warunkiem, że na moment wpisywania kodu spełnia warunki zawarte w Regulaminie Promocji)

Aktualna pozostaje również promocja "1 PLN na start w BeamUp" oraz "10 PLN od VISA w BeamUp".

***

BeamUp to innowacyjne rozwiązanie, które łączy korzystanie z profilowanych usług i wygodne rozliczenia ze znajomymi w jednej, bezpłatnej aplikacji.Umożliwia dostęp do atrakcyjnych ofert i pozwala na intuicyjne rozliczenia w czasie rzeczywistym: przesyłanie, odbieranie, dzielenie płatności pomiędzy kilku użytkowników, organizowanie zbiórek.Dzięki zaawansowanym metodom autoryzacji transakcji poprzez one click, rozliczenia dokonywane za pośrednictwem BeamUp są bezpieczne i proste.

Kopiuj tekst

Udostępnij