Media i internauci na tropie Rodziny Oddano

Media i internauci na tropie Rodziny Oddano

Opublikowany

Kampania teaserowa "Rodzina Oddano", poprzedzająca premierę BeamUp, wzbudziła duże zainteresowanie wśród internautów i dziennikarzy. Nad zakończeniem mini-serialu z udziałem Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Osiecińskiego zastanawiały się między innymi NaTemat.pl, Super Express, Eska, WirtualneMedia.pl czy NowyMarketing.pl

"Andrzej Grabowski jako Rulon. Tomasz Oświeciński jako Drobny. Razem tworzą Rodzinę Oddano i skojarzenie z Rodziną Soprano nie będzie nadużyciem. W sieci wystartowała nowa kampania teaserowa dotycząca… oddawania długów. Nie wiadomo jeszcze, kto odpowiada za tę inicjatywę, ale jedno jest pewne – musicie to obejrzeć. Bo Grabowski i Oświeciński występują w internetowym miniserialu" - poinformował portal NaTemat.pl w artykule  "Grabowski i Oświeciński w nowej kampanii w sieci. Chcą z was ściągać długi i... musicie to zobaczyć".

W ramach kampanii udostępniono cztery 1-minutowe odcinki serialu, inspirowanego kultowymi produkcjami na temat gangsterów i ich porachunków.  Elementami kampanii była też strona internetowa Oddano.pl i prowadzona za jej pośrednictwem akcja obserwowania znajomych na Instagramie.
"Spoty zachęcają do odwiedzania strony Oddano.pl i wpisania tam instagramowych ksywek znajomych, którzy danemu użytkownikowi są winni pieniądze - Gdy Rodzina Oddano skroi dłużników, zobaczysz, że kroi się coś grubego - mówi jeden ze sloganów" - podał portal WirtualneMedia.pl w artykule "Andrzej Grabowski i Tomasz Oświeciński jako Rodzina Oddano w teaserowej kampanii".

"O co chodzi z hasłem rodzina oddano?" - zastanawiał się portal Eska.pl w artykule "Rodzina oddano - Tomasz Oświeciński i Andrzej Grabowski w krótkich filmach. O co chodzi?".
"Niedawno w Internecie pojawiły się spoty tajemniczej kampanii Oddano. W rolę gangsterów odzyskujących pieniądze wcielili się Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, którzy pokazują, jak będzie wyglądał ich mafijny skok" - informował portal NowyMarketing.pl w tekście "Jakiś lamus wisi Ci hajs? Andrzej Grabowski i Tomasz Oświeciński mają na niego sposób w kampanii Rodzina Oddano".

Redakcja SuperBiz.pl miała swój pomysł na rozwiązanie zagadki: "W Internecie pojawiła się kampania Oddano, która ma na razie odsłonę teaserową – jest zapowiedzią przed właściwym cyklem spotów, które mają mieć charakter społeczny". (artykuł "Reklama Oddano.pl. O co chodzi?")
"Niezależnie od tego, czy na końcu będzie to reklama firmy obsługującej zadłużonych klientów czy cokolwiek innego, warto obejrzeć dwa opublikowane już odcinki "Rodziny Oddano". Choćby dla gry aktorskiej Andrzeja Grabowskiego, a i Tomasz Oświeciński był w "swoich" klimatach. No i dla humoru" - podsumował portal NaTemat.pl.

Udostępnij